ga('create', 'UA-61992732-1', 'auto'); ga('send', 'pageview'); צרו איתנו קשר בווצאפ צרו איתנו קשר בווצאפ

הבעיות שמביא איתו החורף הם רבות ומגוונת ולכן איטום בשיטת התזה יכול לשמור על איטום; רובנו מכירים את הבעיות שמביא עמו החורף על ביתנו - רטיבות בקירות, ביובים מוצפים וגגות דולפים. ובכן, אלו מעידים על איטום גג נכון, מקצועי ואיכותי, ייתן פתרון לבעיה.

שיטת איטום בהתזה היא אחת השיטות המקובלות והנפוצות ביותר לביצוע איטום מסוג זה, ומומחי האיטום של חברת אור איטום מתנדבים להסביר כיצד זה עובד. כך שהגיע הזמן לערוך קצת שיפוצים בבית, להכין את ביתנו לחורף, ובעיקר לדאוג שקורת הגג שעל ראשנו תוכל להגן עלינו מפני הגשמים החזקים מבלי לאפשר להם לחלחל לתוך הבית.

נחיצות האיטום

תהליך האיטום הוא הכרחי ומבטיח שלא ייגרמו נזקים למיניהם לנכס, כגון חדירת מים לקירות. כתוצאה מהרטיבות הנס יכול להיפגע בצורת הימצאות טחב או עובש על הקירות והתקרה, ועד להתפוררות פנימית של הבטון.

כיום ישנן שיטות שונות ומגוונות בהן ניתן לבצע איטום, חלקן מתאימות עבור איטום של מרתפים, מקלטים וחללים תת-קרקעיים אחרים, וחלקן עבור איטום של גגות. איטום בהתזה

מהו איטום בהתזה?

איטום על ידי התזה מתבצע בעזרת תערובת חומרים אשר מותזים דרך מכונה מיוחדת על המשטח הרצוי, בעזרת צינור המחובר למכונה. האיטום מתבצע באמצעות משאבת אוויר מיוחדת או על ידי מכונת התזה.

כיצד מתבצע האיטום?

כיום, כאמור, ניתן למצוא מגוון רחב של שיטות לביצוע איטום בהתזה. שתי הדרכים המקובלות ביותר לביצוע איטום זה הן:

איטום חד רכיבי - איטום המתבצע באמצעות משאבת אוויר, מריחה ברולר צבע או על ידי הברשה של מספר חומרים בעזרת מברשת זפת. שיטה זו הינה שכיחה ביותר עבור ביצוע עבודות איטום על גגות.

איטום דו רכיבי - איטום המתבצע בעזרת מכונת התזה מיוחדת אשר לה שתי פיות התזה, האחת מתיזה סוג של מלח והפיה השנייה מתיזה אמולסיה ביטומנית סמיכה. החומרים משתי הפיות מתחברים בעת ההתזה והופכים לחומר אחיד אשר מתייבש במהירות על המשטח.

איטום בהתזה לקירות חוץ וגגות

מתוך ניסיון בעבודה של קבלן איטום בירושלים (אור איטום), נוכל לספק לכם כמה וכמה תובנות חשובות מהשטח. למשל, שבעזרת שיטת ההתזה ניתן ליישם חומרי איטום מתקדמים בקירות חוץ ובגגות. חומרי איטום על בסיס פולימרים יכולים להפיק תוצאות מצוינות, בעזרת התזה בידיים מיומנות. רק עבודה יסודית תשיג את האפקט הטוב ביותר.

יתרונות איטום בהתזה: גם איטום, גם בידוד

  • איטום בהתזה מומלץ במיוחד עבור איטום של גגות ויש לו יתרונות רבים.
  • אין צורך לשכור לשכור צוות פועלים גדול כיוון שעבודה זו פשוטה יחסית ואינה דורשת כוח אדם מסיבי.  איטום על ידי התזה הוא תהליך פשוט ומהיר שגורם לתוצאות איטום מצוינות.
  • פעולת איטום המבוצעת במקצועיות יכולה להשיג שיפור של בידוד. בידוד בהתזה יכול לחסוך הרבה מאוד כסף בהוצאות חשמל, חימום או קירור המבנה. זהו פתרון מעולה שמשתלב עם בניה ירוקה ומתאים גם לשימוש במבנים מיושנים שרוצים לשפר.

איטום בהתזה בהשוואה לזפת

 כמעט כולם מכירים את שיטת האיטום הוותיקה, באמצעות זפת. לשיטה זו הצטרפו ברבות הימים שיטות כמו יריעות ביטומניות. שיטה משלימה ולא פחות חשובה נקראת איטום בהתזה. יש כמה וכמה דברים שחשוב לדעת על שיטה זו. איך מתבצע האיטום, מהם יתרונותיו, אילו חלקים במבנה ניתן לאטום ועוד.

שימוש במשאבות ובתרסיסים

יש כל מיני דרכים לבצע איטום בגגות או איטום מרתפים, איטום קירות חוץ ואפילו איטום קירות פנים. בחלק מהשיטות נעשה שימוש במברשות או בחימום של חומרי איטום צמיגים. כאשר מדובר על איטום בהתזה עושים שימוש במכונה מיוחדת, מעין מרסס בעל עוצמה שמאפשר איטום בחומרים קרים, ללא חימום. התרסיס שמתיזים מכיל חומרים ביטומניים ואחרים.

לרוב, יוצאים ברסס לפחות שני חומרים שונים ונפרדים, אשר מתגבשים לאחר מכן. ההתגבשות נוצרת כאשר הם מתערבבים על המשטח הרצוי. פעולות התזה אפשרית לביצוע גם בעזרת משאבה שיונקת ריכוז אוויר ופולימרים רצויים.

חברת אור איטום מגיעה לכל פינה

 הצוות המקצועי של חברת קבלני"אור איטום" מציין לדעת שבעזרת התזה אפשר לבצע איטום קירות חוץ  גם באזורים מאוד קשים לגישה. כלומר כאשר אין אפשרות לבצע פעולת איטום בשיטות אחרות, התזה תפתור את הבעיה. גם בגגות, בסמיכות למכשולים, ליד רעפים, מתחת למתקנים כמו דודי חשמל או שמש. בעזרת התזה ניתן להגיע לכל פינה וניתן להיעזר בשיטה זאת גם כהשלמה לשיטות האיטום האחרות, למשל חומרי מריחה, זפת, משחות איטום וכן הלאה. 


   לקבלת שירות איטום בהתזה התקשרו עכשיו 1-700-700-415