ga('create', 'UA-61992732-1', 'auto'); ga('send', 'pageview'); צרו איתנו קשר בווצאפ צרו איתנו קשר בווצאפ

כל עבודות האיטום מבוצעות על ידי צוות מקצועי ודינמי, בפיקוח צמוד של מנהל העבודה. העובדיםקבלן איטום בירושלים הינם עובדי חברה מקצועיים ומיומנים ואמינים לאיטום והוכשרו על פי הסטנדרטים המוקפדים של החברה. העובדים מתמחים בכל סוגי האיטום והבידוד ומבצעים כל עבודה ברמת הגימור הגבוהה ביותר.

"אור איטום", קבלן איטום בירושלים מבצעת פרויקטים גדולים כקטנים בכל רחבי הארץ, תוך הקפדה על עמידה בלוחות הזמנים שנקבעו מראש.

מצבי רטיבות בקירות, תקרות וגגות

חשיבה מראש יכולה לסייע במניעת צרות צרורות בהמשך. לדוגמא, מי שנוטה לזלזל בענייני איטום בקיץ, סובל ומשלם על כך מחיר, בחורף. במיוחד בחורף הירושלמי, אין מקום לפשרות. צריך לבחור קבלן איטום בירושלים שיאתרו ויסדרו את כל כשלי האיטום הקיימים. כשלים בגג, בקירות, במרתפים – בכל אלה אפשר לטפל. אם אתם מתלבטים מה עושים ולמי פונים, בחרו ולא תצטערו. 

קבלן איטום בירושלים שמתמחה בשלל סוגי איטום

בבעלות החברה ציוד חדשני ומתקדם, והיא מבצעת את עבודות האיטום בעזרת שימוש בחומרי גלם איכותיים ומתקדמים ביותר, בעלי תו תקן, אשר עומדים בדרישות מכון התקנים ומותאמים לאקלים הישראלי - דבר המבטיח עבודה מדויקת תוך זמן קצר, ביצוע איטום עמיד לאורך זמן תוך הבנת שוק הבניה, הצרכן, ושימת דגש על צרכיו ועל שביעות רצונו המלאה של הלקוח.

החברה מקפידה על מקצוענות והתעדכנות שוטפת בטכנולוגיות איטום חדשות ויישום מיידי בפעילות השוטפת, תוך שמירה על רמת מלאי של ציוד וחומרים בקשת מוצרים רחבה המאוכסנים במחסניי החברה. כל אלו מאפשרים לנו לתת מענה הולם לכל בעיות האיטום והבידוד.

"אור איטום" הינה קבלן איטום ועובדת עם מיטב יצרני חומריי האיטום כמו: "פז קר", "גילאר", "ביטום","פולידן", "א.צ. " "אלרם" ועוד...
אור איטום  מבצעת את כל העבודות בדיוק רב ובקפדנות על מנת שהאיטום יהיה איכותי במיוחד.
השילוב בין הצוות המקצועי והחומרים האיכותיים מביא לתוצאה מושלמת.
אור איטום הינה קבלן איטום וחברה ב"אמנת השירות בישראל"! 

כשבוחרים קבלני איטום בירושלים רצוי בוחרים חברה עם ניסיון ומקצוענות אשר מתמחה בשלל פתרונות איטום. לעתים קרובות יש צורך לבצע שיטה מסויימת על אחרת על מנת למנוע תקלות בחורף. אם תבחרו למשל קבלן אשר מתמחה בביצוע איטום בסנפלינג אבל אין לו מושג איך מטפלים ביריעות ביטומניות, הרי שיתכן שלא תקבלו את השירות הטוב ביותר. ואם תזמינו מישהו לצורך איטום מרתפים אבל יגיע איש מקצוע שמכיר את ורק איטום בזפת, עדיין יישארו נזילות במרתף. 

אלה הנקודות ש"אור איטום" מבקשת לייחס חשיבות אליהן:

• לנזילות בקיר או בעיות עובש שלא מתוך פיצוץ צנרת, יתכן שדרוש קבלן אשר מתמחה בביצוע איטום קירות חוץ. 

• אם אין נזילה מבחוץ, ובכל זאת יש כתמי עובש בקיר פנימי ויש הבדלי טמפרטורה בין הפנים לחוץ בגלל בידוד לא מספק, יתכן שמה שתצטרכו באמת זהו קבלן אשר מבצע איטום קירות פנימיים. 

• לצורך ביצוע פעולה לאיטום, בעלת יעילות גבוהה במיוחד בגגות, עם יריעות, אין תחליף לביצוע על ידי קבלן אשר מתמחה בהנחה ויישום של יריעות ביטומניות. כך משיגים גג יבש לשנים. 

• אם רוצים שיטה וותיקה ומוכחת, לטיפול בגגות לא מרוצפים ובמחיר משתלם ונוח, קבלני זיפות גגות בירושלים יבצעו את הדרוש.  

• אם יש צורך לאטום אזורים בגובה, שלא ניתן לטפל בהם בזפת או באמצעות יריעות איטום, צריך להזמין את הקבלן שצבר ניסיון רב בביצוע איטום בהתזה. 

חיפשתם קבלן איטום בירושלים עם המון ניסיון, וותק ומוניטין בכל סוגי האיטום? אתם מוזמנים להכיר את המומחים של אור איטום. פתרונות לטיפול בקירות, בגגות, במרתפים ובשלל כשלים שיוצרים רטיבות. 

 

לקבלת שירותי איטום אמין ומקצועי התקשרו עכשיו 1-700-700-415
פנו אלינו כאן
פנו אלינו כאן