ga('create', 'UA-61992732-1', 'auto'); ga('send', 'pageview');

צורות נכונות של איטום בסנפלינג

ככל שהבנייה נעשית רוויה וגבוהה יותר כך עולה הדרישה להגיע למקומות גבוהים ומסוכנים יותר כדי לשפץ ולאטום . בעשור האחרון התפתח תחום של איטום בסנפלינג באופן ניכר. מיותר לציין כי העיסוק בתחום שמור למקצוענים אשר רכשו ניסיון בסנפלינג ובעבוד


ה תוך כדי היותם תלויים בין שמיים וארץ, ולאלו אשר אינם חוששים מפחד גבהים. הליך העיור בישראל מצמיח גורדי שחקים המתנשאים לגבהים של למעלה מ- 200 מטר לעיתים, ובכל זאת נדרשת עבודה מסיבית בניקוי חלונות הזכוכית של המבנים, איטום המבנה, זיפות הגג באופן מקצועי וניקיון המרזבים בגובה.

למי נחוץ איטום בסנפלינג?  

יש שיטות שונות שמאפשרות לבצע איטום בצורה יעילה. איטום נדרש לקירות, לגגות, לעיתים למרתפים, מקלטים או מרפסות המצריכים לעתים תכופות  לפעמים, נחוצה טכניקה שנקראת איטום בסנפלינג. 

סוגי העבודה בגובה

פנינו לצוות העובדים המנוסה בעבודה בגובה של חברת "אור קבלני איטום". העובדים מבצעים עבודות שונות באמצעות הניסיון והמקצועיות של גלישה מגבהים ויכולת התנהלות בגובה רב:

  • איטום מבנים – איטום הגג באופן יסודי,
  • איטום סביבת חלונות ומרפסות בגובה
  • ניקוי חלונות – מרבית גורדי השחקים עטופים בחלונות זכוכית אותם יש לשמר ולנקות.

איטום בסנפלינג

הצוות המקצועי באור איטום עושה זאת באופן תדיר. התקנת מרזבים בגובה – מרזב הבניין מהווה פעמים רבות נקודת חולשה בשל הרוחות הכבדות ויש להחליפו ולתקנו לקראת החורף. גם עבודה זו נעשית כמובן בגובה, במקצועיות ובאיכות הנדרשת. תליית שילוט ודגלים – מבנים שונים נוהגים לתלות דגלי פרסום או לאום בזמנים כאלה ואחרים. העבודה מתבצעת על-ידי גלישת סנפלינג לאורך המבנה ותליית השילוט במקומות המיועדים לכך.

מי מוכשר לבצע את העבודה?

צוות עובדי איטום בסנפלינג חייבים להיות מוכשרים ומיומנים לבצע את עבודות האיטום המקצועיות בגובה הנדרש. כמובן שהעבודה כרוכה בסיכון רב, ולכן עוברים העובדים הכשרה לעבודת גבהים, מצויידים במכשור ועזרים מתאימים, ובכיסוי ביטוחי, כנדרש. עבודה ייחודית כזו מתאימה למי שמקבל סיפוק ואדרנלין מיכולת ביצוע העבודה בגובה וההרגשה להיות גבוה מעל כולם. צוות העובדים שומר על כושר מתמיד בעבודה זו, הדורשת לעתים הימצאות של שעות רבות בגובה רב ויכולת גלישה מקצועית.

המלצות רלוונטיות

בעבודת איטום בגובה, ניקוי חלונות גורדי שחקים ואפילו תליית דגלים ושילוט בגובה, חשוב ביותר לא לנסות לעשות את הדברים לבד ולהשאירם לבעלי מקצוע בלבד! כדאי ומומלץ להזמין את צוות אור איטום אחת לשנה (מומלץ לפני החורף) לצורך בדיקת מרזבי המבנה, אטימות הגג והחלונות בגובה.

צוות אור איטום בסנפלינג מגיעים לגבהים

אם חיפשתם קבלני איטום בירושלים,בית משמ, מודיעין או הסביבה לא בטוח שכולם יוכלו לבצע עבודה בסנפליג. לפני שנראה מהם הכישורים לביצוע העבודה, כמה מילים על איטום בסנפלינג. מדובר בשיטת איטום שמתבצעת בגובה רב, במקומות של מבנה שצריכים לאטום אך אין אליהם גישה נוחה. צורה האיטום הזאת, שעשויה לכלול למשל פתרונות בהתזה או שימוש בחומרים נוספים בהתאם לצורך. פעולה זו נחוצה למשל כאשר רוצים לחסוך בזמן ועם זאת, לבצע עבודה ברמה ביצוע מושלמת וטובה.

 

אין ספק כי איטום קירות חיצוניים בסנפלינג מתבצע מהר יותר מאשר שיטות אחרות, מכיוון שלא צריך להקים פיגומים. מצד שני, ביצוע עבודה מסוג זה נדרש כאשר השטח שרוצים לאטום רחב למדי ואין אפשרות לבצע את הפעולה הזאת באמצעות סולמות או חלופות אחרות. כל מי שהבחין כי יש נזילות מבחוץ, בקיר או בגגות, איטום טוב נדרש וחשוב. איטום מסוג זה נחוץ אם עברה תקופה ממושכת מאז בוצע האיטום בפעם האחרונה ורוצים לבצע פעולת מניעה. כך מונעים נזילות מבחוץ ונזק לקירות ולתשתיות. איטום מוצלח שומר על הרטיבות רחוקה מכם.

מדוע כדאי לכם להזמין את אור איטום בעזרת סנפלינג?

אם נחוצות לכם עבודות סנפלינג בירושלים והמרכז אתם זקוקים לעובדים מקצועיים. חברה שמתמחה הן בכל שיטות האיטום המובילות והן בביצוע עבודות גובה. פעולה מסוג זה מתבצעת כהלכה אך ורק על ידי עובדים מנוסים, שקיבלו הכשרה והסמכה לעבוד בגובה, עם ציוד מיוחד, רתמות הגנה וציוד גלישה.

 

לפני שאתם בודקים מחירון עבודות סנפלינג שאלו עם איזה ציוד מגיעים אליכם. שאלו ובררו שיש לחברה שמולכם את כל האישורים הנדרשים וניסיון רב באיטום מבנים. שירותי איטום בסנפלינג ברמה גבוהה וללא פשרות, על ידי אור איטום שמבטיחים איכות. קבלני איטום מובילים, מוסמכים עם אין ספור לקוחות מרוצים.

 

לקבלת שירות איטום בסנפלינג מקצועי באזור ירושלים,בית שמש, מודיעין, מעלה אדומים והסביבה התקשרו עכשיו 1-700-700-415